Beskidy Ultra - Trail®
Beskidy Ultra - Trail®

Komunikat

Z nieukrywaną przykrością musimy Was poinformować, że tegoroczny BUT się nie odbędzie.
Do końca mieliśmy nadzieję, że sytuacja się jakoś unormuje, ale okazało się inaczej.
Nie chcemy robić imprezy, która będzie namiastką tego, do czego Was przyzwyczailiśmy, zarówno pod względem jakości, ilości a także kontaktu z Wami przed, w trakcie i po zawodach. Nie chcemy robić sztucznych limitów, zmieniać godzin startu, tras, działania punktów itp.
Za rok wracamy, w mamy nadzieję, normalnej wersji.
Ale ponieważ nie chcemy również żebyście zostali na lodzie kompletnie – w tym samym czasie – 26 września zrobimy w Szczyrku zaległego letniego LEŚNIKA.
Będą to 3 dystanse: ok 15, ok 20-30 i ok 40-50km. Ci, którzy znają trasy LEŚNIKA nie będą zawiedzeni – reszcie szczerze polecamy (będzie Pan zadowolony!)
 
Oczywiście zwracamy Wam pełne wpisowe za BUTa, ewentualnie przepisujemy na za rok lub na Leśniki w tym roku . W tej kwestii napiszcie do nas maila z tytułem zwrot/przepisanie i podajcie w nim wszystkie dane do zwrotu (przede wszystkm nr konta) - to znacznie przyspieszy proces. Równocześnie prosimy Was o cierpliwość i wyrozumiałość. Na maile odpowiada tylko jedna osoba a wiadomości przychodzi każdego dnia naprawdę bardzo dużo. 
 
Pozdrawiamy Was gorąco z nadzieją na szybkie spotkanie się z Wami 
Ekipa
 
© Copyright 2015 TEAM 2008
All Rights Reserved.
Wykonanie serwisu: RevolWEB